Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Prestige Nieruchomości

ul. Spółdzielców 3/1 Konin

Mapa

798 704...

798 704 572

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości gruntowe, nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Z Prestige Nieruchomości sprzedaż swoją nieruchomość kompleksowo i skutecznie, bezpiecznie i w przyjaznej atmosferze.

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość, a nie wiesz od czego zacząć to zapraszamy do Nas!

Skutecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces kupna czy też sprzedaży Twojej nieruchomości.

Współpracę opieramy na partnerstwie i zaufaniu.

Stawiamy na jakość, rozwój i nowoczesne rozwiązania.

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Prestige Nieruchomości

Filtruj

379 000 zł224,89 m² 1 685,27 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego zlokalizowanego w Kazimierzu Biskupim przy ul. Żeromskiego Dom...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony przy ul. Zbożowej w Wilczynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42,16 m² 5 455,41 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na 4 piętrze w niskim bloku na V osiedlu w Koninie przy ul. 11 Listopada...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł219,16 m² 1 733,89 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szukasz przestronnego domu, który możesz zaaranżować według własnego gustu, tworząc idealne miejsce do życia dla swojej rodziny? Ta nieruchomość to...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość gruntową zabudowaną domem wolnostojącym i budynkiem gospodarczym, zlokalizowaną przy ul. Ślesińskiej...

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł825 m² 100 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sosnowa oaza w Żółwieńcu - Działki pod budowę domu, 900 m od Jeziora Ślesińskiego Marzysz o domu w otoczeniu sosnowego lasu,...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Węglew,wielkopolskie

960 000 zł208,50 m² 4 604,32 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy, zintegrowany...

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł33 000 m² 4,39 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Synogać gm. Wierzbinek Nieruchomość rolna o powierzchni 3,30ha ( rv, łv, łvi,...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł53,87 m² 5 197,70 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Na sprzedaż oferuję przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,87 m , zlokalizowane...

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł705,12 m² 1 276,38 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana nieruchomość stanowi zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, obecnie zaadaptowany na obiekt restauracyjno-hotelowy. Budynek został wybudowany...

Szczegóły ogłoszenia

54 341 zł1 109 m² 49 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Na sprzedaż cztery działki budowlane w miejscowości Drążeń, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działki...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł20 000 m² 8,25 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica, gmina Rzgów, powiat koniński. Oferta spzredaży obejmuje trzy działki ewidencyjne...

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Konstantynowie blisko Jeziora Ślesińskiego Marzysz o własnym domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Tadeusza Kościuszki w centrum Gliwic Mieszkanie w pełni rozkładowe...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 379 m²

Na sprzedaż dom z budynkami gospodarczo-garażowym w miejscowości Nowy Świat, gmina Tuliszków, powiat turecki, województwo wielkopolskie....

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom na wsi w otoczeniu natury - Podgór, gmina Kramsk Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca, gdzie odnajdziesz spokój...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,20 m2, zlokalizowanego na osiedlu Zatorze, przy ulicy Karłowicza...

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Konin,wielkopolskie

880 000 zł400 m² 2 200 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:382 m²

Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Konińskiej Starówki! Budynek Mieszkalno-Usługowy z Potencjałem! Szukasz gotowej inwestycji w dobrej...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Konin,wielkopolskie

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena! Jeśli szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł192,58 m² 7 529,34 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferuję klimatyczny, unikatowy dom z ogromnym potencjałem, położony w samym sercu Starego Konina. Ta niezwykła nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 169 m² 110,35 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 007 m² 109,74 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 3007m2 w Starym Mieście przy ul. Rumińskiej Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,54 m² 5 049,42 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł46,58 m² 8 158,01 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,58 m , położone na parterze niskiego bloku przy ul. Przemysłowej w Koninie. Układ:...

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 100 m² 172,73 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł193,14 m² 1 548,10 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena ofertowa podlega negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z w ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym otwartym zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł146 m² 2 602,74 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom do remontu usytuowany na osiedlu Laskówiec w Koninie. Dom o powierzchni użytkowej 100m2 wybudowany w 1993...

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł208 m² 1 514,42 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Szukasz przestronnego domu z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dostępem do infrastruktury? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł50,14 m² 24 930,20 zł/m²

Lidia Jaroszewska

Lidia Jaroszewska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży apartamentu W kołobrzegu Z widokiem na morze Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł83,50 m² 4 371,26 zł/m²

Lidia Jaroszewska